Mamy 20. lat doświadczenia

Europejski Instytut Edukacji Engram obchodzi swoje 20 urodziny!

Od 2004 roku, jako jedyna certyfikowana placówka efektywnej nauki w Polsce, z dumą dzielimy się wiedzą i doświadczeniem, pomagając tysiącom osób rozwijać swoje umiejętności poznawcze.

Nasza misja? Promowanie skutecznych metod uczenia się, mnemotechnik i szybkiego czytania ze zrozumieniem, wykorzystując przy tym najnowsze technologie. Dzięki temu już 51 033 dzieci wzięło udział w warsztatach „Ucz się inteligentnie”. To dla nas nie tylko liczby – to tysiące zadowolonych Klientów i setki opowieści o Waszych sukcesach edukacyjnych!

Chcielibyśmy podziękować Wam, naszym fantastycznym Klientom, za zaufanie i wsparcie, oraz naszej wspaniałej kadrze trenerów, których pasja i doświadczenie są kluczem do sukcesu naszych uczniów. ❤️ Dziękujemy naszym Pracownikom, Współpracownikom oraz Partnerom Biznesowym za ich zaangażowanie w rozwój i sukces naszego Instytutu. Mamy najlepszy zespół!

Jeśli jeszcze nie mieliście okazji doświadczyć magii efektywnej nauki, zapraszamy do dołączenia do naszej społeczności! Przeżyjmy razem kolejne 20 lat pełne inspiracji, wiedzy i innowacji! Budujmy wspólnie wysoką jakość edukacji!